Назарова Ксенія Іванівна
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
 
Середа, 15.08.2018, 11:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 191
Новини ЧОІППО
Категорії розділу
Мої файли [5]
Статистика
Форма входу
Головна » Файли » Мої файли

ХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
[ · Викачати видалено () ] 28.10.2013, 14:12

Умови

проведення І, ІІ, ІІІ етапів XІV  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

XІV Міжнародний конкурс з української мови (далі – Конкурс) проводиться Лігою українських меценатів за погодженням з МОН України, згідно з Указом Президента України від 09.11.2007 року № 1078  «Про Міжнародний конкурс з української  мови  імені  Петра Яцика», Положенням про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 року №168, та на виконання листа Ліги українських меценатів від 25.09.2013 року №17 «Про проведення XІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» з 9 листопада 2013 року по 20 травня 2014 року.

Конкурс проводиться з метою сприяння утвердженню статусу  української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

       XІV  Міжнародний конкурс з української мови проводиться для всіх бажаючих школярів України та дітей українського походження, які проживають за межами України. Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:

молодший вік    – учні 3 класу (8-9 років);

                          – учні  4 класу (9-10 років).

середній вік      – учні 5 класу (10-11 років);

                          – учні 6 класу (11-12 років);

                          – учні 7 класу (12-13 років);

                          – учні 8 класу (13-14 років)

старший вік       – учні 9 класу (14-15 років);

                          – учні 10 класу (15-16 років);

                          – учні 11 класу (16-17 років).

 

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації в три етапи:

І етап – шкільний;

ІІ етап – районний (міський);

ІІІ етап – обласний.

Змагання передбачають перевірку писемного мовлення. Кожне завдання пропонується оцінювати за 12-бальною системою.

Конкурс триває:

для учнів 3-4 класів (8-10 років) –   1 астрономічну годину;

для учнів 5-8 класів (10-14 років) – 2 астрономічні години; 

для учнів 9-11класів (14-17 років) – 3 астрономічні години.

І етап Конкурсу ( шкільний )

І етап XІV Міжнародного конкурсу з української мови проводиться 09 листопада 2013 року.

Персональний склад оргкомітету і журі, експертів-консультантів затверджуються наказом директора навчального закладу, який очолює оргкомітет Конкурсу. Голова оргкомітету здійснює розподіл доручень між його членами та керує роботою з організації проведення Конкурсу.

Завдання з української мови для учасників І етапу змагань складаються вчителями української мови та літератури навчальних закладів, у яких відбувається Конкурс. Для всіх учасників Конкурсу, незалежно від мови навчання, розробляється один пакет завдань. Під час Конкурсу перевіряється  писемне мовлення.

Спільним рішенням оргкомітету та журі за результатами виступу на змаганнях визначають по 3 переможці (І, ІІ, ІІІ місця) з кожної паралелі.

Звіти про проведення І етапу Конкурсу, заявки на участь школярів у наступному етапі та роботи переможців (лише тих, хто посів І місце) надсилаються до оргкомітетів ІІ етапу Конкурсу до 15 листопада 2013 року.

ІІ етап Конкурсу  (районний )

ІІ етап XІV Міжнародного конкурсу з української мови буде проводитися  23 листопада 2013 року для переможців І етапу Конкурсу (І-і місця). Виконання конкурсних робіт проводиться в одній або декількох школах району (міста) одночасно.

Персональний склад оргкомітету і журі, експертів-консультантів затверджується наказом начальника управління (відділу) освіти міської (районної) ради, департаменту освіти який очолює оргкомітет Конкурсу. Голова оргкомітету здійснює розподіл доручень між його членами та керує роботою з організації проведення Конкурсу.

Завдання з української мови для учасників ІІ етапу змагань складаються членами обласної методичної комісії (додаток №3). Для всіх учасників Конкурсу, незалежно від мови навчання, розробляється один пакет завдань.

Під час Конкурсу перевіряється лише письмове мовлення!

Спільним рішенням оргкомітету та журі за результатами виступу на змаганнях визначають 1 переможця та двох лауреатів (ІІ, ІІІ місця) з кожної паралелі.

Звіти про проведення ІІ етапу Конкурсу, заявки на участь школярів у наступному етапі та роботи переможців надсилаються до оргкомітету ІІІ етапу Конкурсу до 29 листопада 2013 року (відділ початкової освіти, відділ української мови та літератури облІППО).

ІІІ етап Конкурсу (обласний)

ІІІ етап  XІV Міжнародного конкурсу з української мови проводиться  14 грудня 2013 року.

Проведення та координування ІІІ етапу змагань здійснюється департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації. Завдання з української мови  для учасників ІІІ етапу змагань складаються обласною комісією щодо підготовки завдань (додаток №3). У ІІІ етапі Конкурсу беруть участь 100 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області. До участі в ІІІ етапі Конкурсу запрошуються ті з переможців, роботи яких визначаються кращими обласною комісією в рівному співвідношенні за класами. До місця проведення змагань учні прибувають організовано в супроводі керівника команди. Спільним рішенням оргкомітету та журі (додатки №1, 2) за результатами виступу на змаганнях визначають трьох переможців (І, ІІ, ІІІ місця) з кожної паралелі. Усі переможці (27 осіб) є учасниками ІV етапу.

Роботи учасників не рецензуються, не повертаються, не видаються на ксерокопію. Для консультацій щодо розв’язання спірних питань у роботі журі призначається експерт-консультант.

    Категорично забороняється втручання батьків учасників та інших сторонніх осіб у перебіг змагань!    

Категорія: Мої файли | Додав: Oksana | Теги: Конкурс з української мови ім. П. Я
Переглядів: 8346 | Завантажень: 194 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наш час
Ми у світі
Пошук
Педпреса
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz