Назарова Ксенія Іванівна
Головна | ПОРТФОЛІО ВЧИТЕЛЯ | Реєстрація | Вхід
 
Четвер, 20.06.2019, 12:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 195
Новини ЧОІППО
Статистика
Форма входу

Портфоліо – це комплект матеріалів, які демонструють вміння вчителя вирішувати завдання своєї професійної діяльності, обирати стратегію та тактику професійної поведінки і призначений для оцінки рівня професіоналізму вчителя.

                           

оформлення портфоліо 

Розділ 1. «Мої досягнення»

1.1. «Офіційні документи» (копії сертифікатів, офіційно визнаних міжнародних, регіональних, міських конкурсів, фестивалів, інших заходів, сертифікатів про проходження практик, стажувань, тестування, участь у проектах і програмах, журнальні, газетні та фото документи та копії інших документів, що свідчать про успіхи конкурсанта).

1.2. «Життєвий досвід» (автобіографія).

1.3.  «Навчання у вузі» (назва вузу, улюблені предмети, викладачі).

1.4. «Наукова діяльність» (список наукових праць, монографій, підручників і навчальних посібників, відгуки на ваші роботи).

1.5. «Курси за вибором і творчі роботи» (список додаткових курсів, оцінки, сертифікати, коментарі, набуті компетенції, список своїх творчих робіт, відгуки на них, у тому числі в ЗМІ тощо). Цей розділ дозволяє прослідкувати про процес індивідуального становлення педагога.

Розділ 2. «Я усвіті людей»

2.1. «Участь у суспільному житті» (характер Вашої громадської активності, займані посади, проекти і програми, у яких брали участь, їх результативність).

2.2. «Хобі, інтереси» (сфера Ваших вільних інтересів, занять, хобі, їх приклади, ілюстрації, значення в житті взагалі і в професійному, зокрема).

Розділ 3. «Погляд на себе і в майбутнє»

3.1. «Мої цінності й ідеали» (те, що Ви цінуєте, що вважаєте важливим, прагнете, поважаєте).

3.2. «Мої життєві плани» (Ваше уявлення про власну місію, життєва і професійна мета, стратегії, плани, способи та час їх досягнення тощо)

3.3. «Мій девіз» (Ваш девіз, кредо на новому етапі життя).

            Розділ 4. Результати педагогічної діяльності

Матеріали даного розділу повинні давати уявлення про динаміку результатів педагогічної діяльності вчителя за період роботи в загальноосвітньому навчальному закладі.

Розділ 5. Науково-методична діяльність

У цьому розділі розміщуються методичні матеріали, що свідчать про професіоналізм педагога:

  обґрунтування вибору навчальних і виховних педагогічних технологій;

 використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, технологій навчання дітей з проблемами розвитку і т. п.;

• робота в методичному об'єднанні загальноосвітнього навчального закладу;

• участь у професійних і творчих педагогічних конкурсах;

• участь у методичних і предметних тижнях, семінарах, конференціях;

• проведення власних наукових досліджень;

• підготовка творчого звіту, реферату, доповіді, статті;інші документи.Основна мета портфоліо - оцінювання роботи вчителя за темою самоосвіти, характеру його діяльності, відстеження творчого і професійного становлення вчителя, сприяння формуванню навичок рефлексії (самооцінки). Структура портфоліо може бути різноманітною.

Підходи до побудови портфоліо можуть бути різноманітними, залежно від індивідуальних особливостей вчителя. Важливо, щоб учитель проаналізував свою роботу, власні успіхи, узагальнив і систематизував педагогічні досягнення, об'єктивно оцінив свої можливості і побачив способи подолання труднощів і досягнення більш високих результатів.

Наш час
Ми у світі
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Педпреса
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz